Výhody nákupu

Detailný opis a fotografie tovaru


  • tovar, ktorý ponúkame, detailne opisujeme, uvádzame rozmery i materiál, z ktorého je vyrobený. Každý model detskej obuvi sami premeriavame a pri každom modeli uvádzame aj vnútorný rozmer obuvi. Všetok tovar sprevádzajú detailné, autentické fotografie. Nepoužívame katalógové fotky, ktoré sú často nepresné a farebne nevierohodné.


Jednoduché vytvorenie objednávky


  • ovládanie celého systému nákupu je veľmi intuitívne a jednoduché. Objednávku je možné vytvoriť aj bez nutnosti registrácie.


Rýchlosť vybavenia objednávky


  • všetky detské topánky sú skladom. V prípade dobierky ich cez pracovné dni expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Ak platíte vopred, odošleme vám balík do 24 hodín od pripísania peňazí na náš účet. Po celý čas s vami komunikujeme a vy presne viete, v akej fáze sa objednávka nachádza.


Rýchlosť doručenia tovaru a jeho sledovanie


  • všetok tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty, a to ako obchodný balík. Pošta balík doručí najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa (odo dňa jeho podania). Keď pri vyplnení formulára uvediete svoje tel. číslo, bude vás pošta informovať o čase doručenia.


Osobný odber


  • je možný po predchádzajúcej e-mailovej alebo telefonickej dohode.
facebook