Fare Bare Barefoot

Fare Bare Barefoot

Datum: 05.11.2023

Barefoot


Značka FARE BARE vznikla v roku 2018 ako nový výrobný program, ktorý ponúka sortiment modernej obuvi, ktorá spĺňa požiadavky na chôdzu "naboso". Chôdza v barefoot obuvi umožňuje lepší kontakt so zemou, zlepšuje zmysel pre rovnováhu a prirodzene zapája svaly. Tvar podrážky barefoot obuvi kopíruje prirodzený tvar chodidla a v oblasti prstov je dostatočne široký, aby prsty boli voľné a nedeformovali sa. Umožňuje zapojiť všetky svaly, šľachy a kosti chodidiel a celého chodidla, ovplyvňuje aj chrbtové svaly a celkové správne držanie tela.

Obuv FBARE sa vyznačuje:
pružnou podrážkou s hrúbkou približne 3 - 5 mm (v závislosti od veľkosti)
nulovým poklesom (rozdiel medzi výškou päty a špičky, t. j. bez podpätku)
dostatočným priestorom v oblasti prstov na nohách, aby sa prsty pri chôdzi mohli rozprestrieť
nízka hmotnosť

Značka FBARE má dve produktové línie - série A a B. Pre lepšiu prehľadnosť a orientáciu sme na začiatku každého vzoru zaviedli označenie pomocou indexov "A" alebo "B". Vzory zo série "A" začínajú číslami 51, 52 a 53. Vzory série "B" sa začínajú číslami 54, 55, 56 a 57.

V prípade série "A" sa vzory zvyčajne vyrábajú do veľkosti 40. V prípade radu "B" sa vzory vyrábajú až do veľkosti 44. Séria FBARE A - tento produktový rad sa vyrába od roku 2018, v porovnaní s klasickou výrobou má výrazne väčší priestor v oblasti prstov a je určený pre širšie chodidlo.

Séria FBARE B - táto produktová línia sa vyrába od roku 2020 a od série "A" sa líši miernym zúžením v prstovej časti a zdvihnutím v prstovej a nártovej časti. Všetky ostatné parametre zostávajú rovnaké so sériou "A", len s malými rozdielmi v dĺžkach. Všetky modely FARE BARE sú vybavené dvoma vložkami. Vrchná vložka je funkčne aj vzhľadovo podobná klasickej vložke. Druhá - spodná stielka je navrhnutá tak, aby umožnila používateľovi upraviť potrebný priestor vo vnútri topánky. V prípade potreby je možné veľmi ľahko vybrať alebo pridať ďalšiu vrstvu. Odstránením jednej vrstvy stielky je možné zväčšiť priestor.

Späť na archív aktualít
4,93

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Barbora 23.05.2024
Overená recenzia
Spokojenost se službami i se zbožím. Doporučuji
Michaela Králová 23.05.2024
Overená recenzia
Rychle doručení, vše bez problémů.
Zuzana Chvojková 23.05.2024
Overená recenzia
spokojnosť
facebook